МИ ВПРОВАДИЛИ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СЕРВІС «ПІДМІННИЙ ТРАКТОР ДТЗ»

Мабуть, ви стикалися з проблемою поломки трактора в найбільш неслушний момент. Усім відомо, що навіть короткочасний простій техніки може призвести до серйозних фінансових втрат. Ми впровадили сервіс, який дає змогу власникам тракторів ДТЗ займатися своєю справою та не хвилюватися, що техніка може вийти з ладу в гарячу пору.


Коли можна скористатися сервісом?

У разі складної поломки двигуна або КПП, що потребує тривалого відновлення агрегату, вам доступна послуга безкоштовного користування підмінним трактором ДТЗ 5244НР або ДТЗ 5244НРХ. Для цього необхідно звернутися за телефоном 0 800 301 400. У разі виявлення потреби тривалого ремонту ви можете працювати підмінним трактором.


Які документи необхідно оформити?

Для переходу трактора в тимчасове користування необхідно оформити договір безоплатної оренди на час ремонту та акт прийняття-передання. Реєстраційні номери на машину та технічний паспорт уже готові й залишається вказати перелік осіб, які можуть керувати нею.


Чому можна довіряти ДТЗ?

Розвинена мережа сервісних центрів розташована в безпосередній близькості від вас. А запасні частини завжди в наявності або під замовлення. Фахівці компанії ДТЗ розв’яжуть проблему максимально швидко та комфортно. Запорукою цього є масштабний підмінний фонд тракторів.


Де працює сервіс ДТЗ?

Сервіс уже ефективно функціонує у таких областях:

  • Київській;
  • Львівській,
  • Чернівецькій,
  • Волинській,
  • Рівненській,
  • Івано-Франківській.

Та незабаром його дія буде поширена на низку областей.

eye 7906 Огляд від 20.07.2021

Комментарі

Написати коментар

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT