Дод.устаткування для тракторів

Сівалка СЗ-12Т

Сівалка СЗ-12Т

товар очікується
Відгуків: (4)

41 665 грн

Сівалка СЗ-14Т

Сівалка СЗ-14Т

товар очікується
Відгуків: (3)

46 805 грн

Сівалка СЗ-16Т

Сівалка СЗ-16Т

є в наявності
Відгуків: (3)

56 120 грн

Сівалка СЗ-18Т

Сівалка СЗ-18Т

товар очікується
Відгуків: (3)

58 477 грн

Сівалка  СЗ-22Т

Сівалка СЗ-22Т

товар очікується
Відгуків: (3)

74 865 грн

Сівалка овочева тракторна СТП-6

Сівалка овочева тракторна СТП-6

товар очікується
Відгуків: (3)

22 047 грн

Сівалка овочева тракторна СТП-8

Сівалка овочева тракторна СТП-8

товар очікується
Відгуків: (3)

24 242 грн

Сівалка овочева тракторна СТП-10

Сівалка овочева тракторна СТП-10

товар очікується
Відгуків: (1)

26 439 грн

Сівалка овочева тракторна СТП-12

Сівалка овочева тракторна СТП-12

товар очікується
Відгуків: (2)

28 635 грн

СІВАЛКА ДЛЯ МІНІТРАКТОРА В УКРАЇНІ


Як посієш, те й пожнеш

У професійних аграріїв, як правило, значні посівні площі зайняті під зернові та бобові. Не винятком є будь-яка овочева культура. Сам висів необхідно проводити в стислий термін, використовуючи найбільш сприятливий період. У цьому разі необхідне спеціалізоване обладнання, яким є сівалка для мінітрактора.

Ви зможете автоматизовано провести посів насіння в ґрунт на рівномірну глибину, закладаючи землею для забезпечення рівномірних паростків і доброго врожаю, якщо вирішите купити сівалки для мінітрактора. Так ви заощаджуєте час, енергію та сили, щоб витратити їх на інші важливіші процеси!

Можливості та переваги сучасних тракторних сівалок

Використовуючи навісну сівалку, ви вибираєте практичний якісний агрегат, який достатньо простий та зручний у використанні. Обладнання легко встановлюється та знімається з тягового пристрою.

Процес посіву пройде з максимальною ефективністю на ділянках різної площі. Так, є модель, що гарантує максимально точний висів. Водночас глибина закладання насіння в ряд визначається безпосередньо оператором. Це сівалка овочева для мінітрактора (просапна). А ось під час внесення в ґрунт зернових, основна вимога пов’язана з дотриманням щільності посадки, що визначається нормою висіву. У такому разі найкраще підійде сівалка зернова для мінітрактора. Нею також можна висівати інші культури, близькі до зернових за розмірами й нормами висіву.

Як вибирати сівалки для мінітракторів?

Плануючи купити сівалки для мінітракторів в Україні (до ваших послуг оновлений каталог 2022 року), треба враховувати низку характеристик, щоб дібрати знаряддя для розв’язання поставлених завдань. Серед них:

  • робочі параметри агрегату (ширина міжряддя, глибина залягання, кількість рядків, норма висіву, об’єм насіння в бункері тощо);
  • сумісність навісного з мінітрактором (можливості техніки);
  • додаткова опція внесення добрива (його ціна варта вкладення);
  • адаптація сівалки під різні фракції насіння (сівалка точного висіву для мінітрактора дає змогу змінити дозувальний барабан під час переходу на інше насіння, у роботі вийде дешево).

Різноманітні варіанти сівалок для будь-якого варіанту тягового пристрою

Якщо ви шукаєте, де купити сівалки на мінітрактор, пропонуємо звернутися в спеціалізований інтернет-магазин із великим асортиментом навісного, високої якості за привабливими цінами. Наш сайт: dtz.ua працює в режимі 24/7 для ще більшого комфорту найвибагливіших клієнтів.

Якщо вам недостатньо інформації на сайті, телефонуйте нам або звертайтесь у месенджери. Наші фахівці проконсультують з обладнання, особливостей налаштування та експлуатації, допоможуть вибрати сівалку з офіційною гарантією. Доставлення в будь-яку точку України: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та ін.

Функціональне та потужне навісне обладнання — це чудова інвестиція для бізнесу!

Сеялка для трактора Сеялка для трактора

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT