Дод.устаткування для тракторів

Дискова борона БДН-1.1

Дискова борона БДН-1.1

товар очікується
Відгуків: (2)

24 067 грн

Дискова борона БДН-1.3

Дискова борона БДН-1.3

товар очікується
Відгуків: (3)

25 953 грн

Дискова борона БДН-1.5

Дискова борона БДН-1.5

товар очікується
Відгуків: (4)

28 782 грн

Дискова борона БДН-1.7

Дискова борона БДН-1.7

товар очікується
Відгуків: (3)

31 611 грн

Дискова борона БДН-1.9

Дискова борона БДН-1.9

товар очікується
Відгуків: (3)

33 497 грн

Дискова борона БДН-2.1

Дискова борона БДН-2.1

товар очікується
Відгуків: (2)

35 834 грн

ДИСКОВА БОРОНА НА МІНІТРАКТОР В УКРАЇНІ

Сучасна ґрунтообробна машина для важких та легких ґрунтів

Незамінним помічником під час вирощування різних сільськогосподарських культур є тракторна дискова борона. Боронування проводиться під час сівби, щоб ґрунт був ретельно розпушений, перемішаний та вирівняний, або восени — для кришення решток рослин та внесення їх як добрив. Така обробка спрощує роботу техніки на посівній та захищає землю від шкідливого впливу довкілля.

Якщо купити борони дискові для мінітрактора, то можна отримати обладнання, що працює одночасно як плуг, лущильник та культиватор. Такий сільськогосподарський агрегат характеризується високою продуктивністю на сильно зарослих, цілинних ґрунтах.

Зовнішньо зрозумілий та конструктивно складний інструмент

Попри зрозумілий і простий зовнішній вигляд, борона дискова на мінітрактор являє собою складний, але якісний навісний інструмент. Конструкція складається з потужної основної рами й додаткових рам по боках. На них встановлюються робочі секції або батареї. Кожна модель має батарею, що комплектується сферичними дисками із зубцями, встановленими на загальний вал.

Навісні дискові борони характеризуються міцністю та значним терміном використання. Шарнірний тип кріплення елементів дає змогу легко та дешево забезпечувати підвищену ефективність техніки.

Особливості налаштування та експлуатації дискової тракторної борони

Тракторна дискова борона забезпечує контроль кута атаки з урахуванням площі ділянки, рельєфу, типу ґрунту. Для цього батареї кріпляться до несної рами регульованими з’єднаннями. Ефективність розпушування щільного задернілого ґрунту зростає завдяки розташуванню опуклих сторін дисків секцій у різних напрямках.

Залежно від ширини вала та кількості дисків змінюється ширина обробки й ціна (каталог 2022 року пропонує все різноманіття навісного). Коли ж проведена оранка й надалі використовується двобатарейна дискова борона на мінітрактор, то достатньо одного проходу для повної підготовки ґрунту. Якщо є однобатарейний дисковий агрегат, то може знадобитися другий прохід.

Вибираємо разом навісну дискову борону на мінітрактор

Під час вибору навісного обладнання потрібно враховувати кожен технічний момент. Можна вдало купити дискову борону на мінітрактор, якщо розглядати характеристики:

  • Тип знаряддя залежно від глибини оброблення (наш сайт: dtz.ua). Так, під час оранки цілини добриво потрібно вносити глибше.
  • Розміри диска (діаметр). Краще елементи меншого діаметра (оскільки більше швидкість обертання), якщо передбачається лущення стерні.
  • Розмір вирізу на дисках. Під час передпосівної підготовки вибираємо варіант із дрібними вирізами.
  • Передбачувана потужність трактора. Недостатня потужність тягне за собою підвищену витрату палива.
  • Захват, що має борона дискова для трактора. Більше захват — швидше обробка!

Купити дискову борону за вигідною ціною

Якщо вас цікавить якісна та надійна борона дискова в Україні, то запрошуємо відвідати наш перевірений часом інтернет-магазин аграрної техніки: варіантність технічних модифікацій приємно вразить, а демократична ціна не залишить байдужим!

Оформлюйте замовлення легко та швидко в професіоналів. Ми оперативно консультуємо, проводимо ретельну перевірку та гарантуємо якість. Доставлення по всій Україні, зокрема, у міста: Дніпро, Харків, Київ, Одеса, Львів.

Дискова борона до мінітрактора — це надійний та потужний варіант для сільгоспгосподарств різного рівня!

Дискова борона на мінітрактор

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT