Дод. устаткування для мотоблоків

Зчеп СУ (універсальний подвійний)

Зчеп СУ (універсальний подвійний)

є в наявності
Відгуків: (0)

880 грн

ЗЧІПКА ДЛЯ МОТОБЛОКА В УКРАЇНІ


Роль зчіпки в навісному обладнанні для мотоблока

Вибираючи додаткове обладнання для мотоблока, не забудьте подбати про якісний зчеп для мотоблока. Цей пристрій коштує досить дешево, але прослужить не один десяток років, допомагаючи отримувати добрі врожаї.

Подвійний універсальний зчеп для мотоблока — це модель, що призначена для використання одночасно пари знарядь: дисковий, стрілоподібний підгортальник, плоскоріз або інший навісний агрегат. Такий якісний зчіпний вузол дає змогу збільшувати продуктивність, працюючи швидше та раціональніше.

Конструкція та налаштування подвійної мотоблочної зчіпки

Основою конструкції є квадратна труба із привареним кронштейном усередині для встановлення одинарної зчіпки. Розміри зчепу для мотоблока дають змогу з обох сторін труби встановлювати пересувні кронштейни для кріплення додаткових стояків знарядь. Це чудовий варіант у співвідношенні: ціна-якість.

За конструкцією таке зчіпне (каталог 2022 року), беручи в порівняння нерегульований варіант, дає змогу регулювати навісне обладнання:

  • за висотою;
  • за кутом атаки;
  • за шириною міжрядь.

Вирішивши купити зчеп для мотоблока, враховуйте, що вони відрізняються своєю приєднуваною передньою частиною. Тобто треба звернути увагу на фіксувальний палець, зокрема, на такі його параметри, як діаметр та довжина.

Як замовити універсальну подвійну зчіпку в нас у магазині?

Купити зчепи для мотоблока можна комфортно та безпечно, звернувшись в інтернет-магазин dtz.ua. З нами ви заощаджуєте свій час, адже замовити товар можна в зручний час із будь-якої точки України. З усіх питань звертайтесь до наших досвідчених спеціалістів.

Усе обладнання виготовляється в заводських умовах і проходить перевірку якості виготовлення. Доставлення універсальної подвійної зчіпки для мотоблока здійснюється по всіх регіонах країни, зокрема, у міста: Дніпро, Київ, Харків, Львів та Одеса.

Зчепи для мотоблоку Зчепи для мотоблоку

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT