Дод.устаткування для тракторів

Картоплесаджалка 2-рядна "ДТЗ" КС-2А

Картоплесаджалка 2-рядна "ДТЗ" КС-2А

товар очікується
Відгуків: (1)

14 950 грн

Картоплесаджалка 2-рядна "ДТЗ" КС-2М

Картоплесаджалка 2-рядна "ДТЗ" КС-2М

товар очікується
Відгуків: (1)

13 800 грн

Картоплесаджалка 2-рядна ДТЗ КС-2А УПР

Картоплесаджалка 2-рядна ДТЗ КС-2А УПР

товар очікується
Відгуків: (0)

13 800 грн

КУПИТИ КАРТОПЛЕСАДЖАЛКУ «ДТЗ» ДЛЯ МІНІТРАКТОРА В УКРАЇНІ


Як підвищити ефективність бізнесу з вирощування картоплі?

Посадка картоплі — заняття досить виснажливе, що потребує багато сил і часу. Для розв’язання цього завдання є спеціальна сільгосптехніка — саджалка для картоплі на трактор. Ручна праця за такого підходу зведена до мінімуму.

Так, якщо ви вирішите купити картоплесаджалку для трактора дворядну, то за одну годину роботи вона дасть змогу висадити посадкову норму — приблизно 2 тони бульб на 1 гектар. Навісний механізм розроблено з урахуванням пропозицій та побажань українських аграріїв, для яких картопля є сферою бізнесу.

Загальні технічні характеристики тракторної картоплесаджалки

Саджалка картоплі для мінітрактора має металевий зварний бункер для бульб. Борозна формується клиновим сошником. Привід виконано від опорних коліс ланцюговою передачею. Якщо встановити туковисівний апарат, то одночасно з висаджуванням буде відбуватися внесення добрив.

Такий пристрій для посадки картоплі мінітрактором забезпечує дворядний висів. Він виконаний із високоміцного сплаву сталі, що гарантує тривалий експлуатаційний термін. Кожна модель агрегатується на трактор, потужність якого має складати не менше 20 к. с.

Особливості конструкції та комплектації

Для того щоб фермер міг обробити свій город в умовах підвищеної вологості, картоплесаджалка тракторна має передвстановлені колеса-грунтозачепи. Вони забезпечують підвищену прохідність, їм не страшне налипання землі. Триточковий причіпний вузол дає змогу агрегатувати саджалку з будь-яким класом тракторів.

Розширюючи асортимент продукції, ми пропонуємо картоплесаджалки для мінітрактора, у яких конструкція підгортальника з дисками на пружинах або підгортальник стрілоподібний зі змінною шириною крил.

Агротехнічні параметри картоплесаджалок

Посадка картоплі мінітрактором передбачає попередню підготовку ґрунту, що полягає в оранці та культивації. Посадковий матеріал потрібно вибирати приблизно рівний діаметру ложки, щоб бульба не вивалювалася з неї під час руху. Сильно пророщена картопля також не підходить для садіння механізованим способом.

Важливо розуміти, що картоплесаджалка до мінітрактора дає змогу висаджувати з такими експлуатаційними характеристиками:

  • глибина висаджування 8–15 см;
  • міжряддя 48–90 см;
  • крок висадки 26–34 см;
  • максимальний діаметр картоплини 90 мм.

Саджаємо картоплю разом із нами!

Якщо ви думаєте, де купити картоплесаджалку без зайвих витрат часу, коштів та нервів, запрошуємо відвідати наш сайт: dtz.ua. До ваших послуг повний каталог навісного обладнання 2022 року відповідно до вимог часу.

Ми професійно консультуємо як на етапі вибору, так і щодо користування технікою. Звичайно ж, вас цікавить ціна картоплесаджалки на мінітрактор в Україні. Ми раді запропонувати помірні ціни, а додаткову економію забезпечують різноманітні знижки.

Купуйте вигідно та просто

Наш спеціалізований інтернет-магазин пропонує професійну сільськогосподарську техніку за вигідною ціною. Купити картоплесаджалку для трактора для посадки картоплі можна онлайн або в телефонному режимі, як вам зручно!

Перед продажем саджалки проходять технічну перевірку на працездатність та забезпечуються гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. Оперативне доставлення по всій країні гарантовано, зокрема в міста: Дніпро, Харків, Київ, Одеса, Львів. Ми пропонуємо якісну агротехніку, щоб зробити вашу працю приємною, а врожаї високими!

Картоплесаджалка для мінітрактора Картоплесаджалка для мінітрактора Картоплесаджалка для мінітрактора

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT