Дод. устаткування для мотоблоків

ПЛУГ ДЛЯ МОТОБЛОКА


Універсальний мотоблочний плуг — незамінний помічник під час оранки

Ґрунт може бути легко та швидко підготовлений для посіву сільгоспкультур, якщо аграрій використовує плуг до мотоблока. З його допомогою проводиться оранка ділянки, обробка землі для боротьби з бур’янами, а також може бути легко нарізана борозна.

Купити плуг до мотоблока — значить отримати в користування універсальний навісний агрегат. У ньому немає рухомих частин і механізмів, а отже, він більш надійний, ніж навісне обладнання з рухомими частинами.

Налаштування плуга для мотоблока

На перший погляд, плуги на мотоблок — це досить простий тип навісного, але для правильної роботи потрібні певні навички та вміння налаштувати це обладнання, зокрема:

  • кут нахилу корпусу;
  • глибина оранки;
  • кут атаки (кут, який утворюють між собою вістря плуга та поверхня землі).

Якщо ви вирішили купити плуг на мотоблок, то для його використання необхідна додатково одинарна зчіпка. Її конструкція дає змогу регулювати кут нахилу інструменту як за горизонталлю, так і за вертикаллю.

Експлуатація мотоблочного навісного: вчасно та правильно

У процесі роботи навісного обладнання виконується підрізання лемешем пласта землі знизу й часткове подрібнення. Після цього ґрунт йде на відвал із кришенням і перевертанням і, нарешті, відбувається скидання його в борозну.

Компактні розміри плуга для мотоблока забезпечують маневровість, де оброблювана земля на ділянці нестандартної форми. Під час встановлення навісного треба враховувати потужність та конструктивні особливості мотоблока, а в процесі роботи стежити, щоб на знаряддя не налипав ґрунт. Якщо не відбувається нарізка борозни, то ділянка перед роботою має бути очищена від рослинності та сторонніх предметів.

Корпус навісного виготовлений із високолегованої сталі підвищеної міцності, яка має високу зносостійкість. Такі характеристики забезпечують тривалу експлуатацію та ефективну роботу обладнання. Водночас ціна плуга на мотоблок 2022 року доступна для дбайливих господарів.

Як купити плуг на мотоблок?

Якщо вас цікавить, скільки коштує плуг для мотоблока заводського виробництва, виконаний якісно та надійно, багаторазово випробуваний у полі, вам достатньо завітати в наш інтернет-магазин (сайт: dtz.ua). Зробити замовлення на майданчику легко. Для цього можна скористатися сервісом електронної купівлі або залишити повідомлення в месенджері, також до ваших послуг номер телефону, вказаний на сайті.

Вирішивши купити плуг на мотоблок в Україні в нас, ви отримуєте навісне обладнання, яке має сертифікат відповідності та гарантію виробника. У разі потреби консультацію проведуть висококваліфіковані фахівці. Ми оперативно обробляємо замовлення та відправляємо його найвигіднішим перевізником. Доставлення здійснюємо по всій Україні, зокрема, у міста: Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Львів. І не сумнівайтесь: ви отримаєте по-справжньому ефективне знаряддя для обробки землі!

Плуг для мотоблока

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT