Дод.устаткування для тракторів

Прес-підбирач ПРП-80/50

Прес-підбирач ПРП-80/50

є в наявності
Відгуків: (1)

121 632 грн

Прес-підбирач ПРП-80/70

Прес-підбирач ПРП-80/70

товар очікується
Відгуків: (2)

130 714 грн

ПРЕС-ПІДБИРАЧ ДЛЯ МІНІТРАКТОРА В УКРАЇНІ

Вигідне рішення для збирання трав’яних кормів на зиму

Скошене сіно чи стебло злакових доцільно збирати в пресований рулонний тюк. У цих умовах найбільш доречне довгострокове зберігання, зокрема і просто неба, як і транспортування. Тому, якщо ви фермер та серйозно займається кормозаготівлею для власного тваринницького комплексу або для продажу, то такий навісний прес-підбирач для мінітрактора буде незамінним помічником.

Знижуючи об’єм та витрати на транспортування та складання, ви також забезпечуєте краще збереження кормового матеріалу, відчутно скорочуючи його втрати, якщо вирішите купити прес-підбирач для мінітрактора. Та й місця в сараї солома займатиме менше.

Рулонний прес-підбирач у роботі

Агрегат виходить у поле підключеним до навісної системи трактора та приєднаним до вала відбору потужності. Під час руху тюковий прес-підбирач для мінітрактора спирається на власні колеса, безперервно підбираючи та подаючи солому в бункер. Коли маса сіна досягне своєї межі й рулон отримає потрібну щільність, механічний підбирач припиняє пресувати та повідомляє спеціальним сигналом. Обв’язуватися рулон починає лише після повної зупинки техніки. Кришка бункера підіймається за допомогою гідроциліндра. Розвантаження тюків відбувається досить швидко, а одиниця товару коштуватиме дешево. Тому, якщо купити прес-підбирач для мінітрактора в Україні, то у вашому користуванні буде якісний механізм, в ефективності якого не прийдеться сумніватися!

Чим викликана популярність сінозбирача?

Найбільше розповсюдження серед аграріїв отримав мініпрес-підбирач для мінітрактора (сайт: dtz.ua). Чому так популярний прес, з’ясуємо разом:

  • Будь-яка культура після збирання врожаю лишає якусь рослинність. Згодом вона засихає, тюкопрес збирає отриману солому, очищуючи територію.
  • Ціна за пресувальний агрегат швидко виправдовується продуктивністю техніки та своєчасним результатом.
  • Маючи достатню потужність трактора, можна вибрати модель навісного для отримання різної довжини тюків.
  • Готові рулони однакової щільності та розміру, всередині добре циркулює повітря.
  • Повна автоматизація процесу та відсутність необхідності постійної уваги зумовлює лише єдине питання перед майбутнім власником: де купити прес-підбирач для мінітрактора вигідно?

Коли час вирішує ефективність бізнесу

Наш інтернет-магазин має бездоганну репутацію серед клієнтів, перевірену роками. А приваблива ціна на прес-підбирач на мінітраткор поєднується з високою якістю виготовлення. Якщо виникли питання, не біда, професійно проконсультуємо, щоб прес-підбирач на мінітрактор працював вірою і правдою тривалий час. Оформлюйте замовлення просто за телефоном або залишайте замовлення в месенджері. Ми виконуємо передпродажну підготовку та надаємо гарантію на товар. Оперативне доставлення по всій Україні: Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Київ та інші. Ще більше можливостей господарювання в полі можна дізнатися, переглянувши каталог навісного 2022 року!

Прес-підбирач

Прес-підбирач

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT