Дод.устаткування для тракторів

Картоплевикопувач до мінітрактора в Україні

Механізуємо процес збирання врожаю бульб

Картопля є найбільш популярною культурою для більшості приватних господарств у нашій країні. Кожен фермер розуміє, що майбутній врожай залежить від своєчасного та швидкого виконання окремих операцій. Тому, щоб бульба вчасно опинилася в засіках, необхідно використовувати такий сільськогосподарський агрегат як картоплевикопувач до мінітрактора.

Можна максимально швидкою, комфортною та ефективною провести збір коренеплодів, якщо купити копачки до мінітрактора. Цей практичний та зручний навісний агрегат дає змогу звести до мінімуму механічні пошкодження бульб, вплив різних типів ґрунтів, а також збирати інші овочі, такі як буряк чи морква.

Картоплевикопувач до трактора: особливості та види

Перед початком роботи треба прибрати з ділянки траву та бадилля, підготувати копачку. Обладнання встановлюється на 3-точкову навісну систему трактора та приводиться в дію завдяки ВВП та карданного валу. А про те, які бувають види навісного, розкажемо далі.

Вібраційний картоплевикопувач до мінітрактора за допомогою лемеша виконує викопування на глибину залягання та підіймає коренеплід на вібраційну решітку для очищення. Земля, відпадаючи з бульби, висипається між прутами. Обладнання буває як одно-, так і дворядне.

Найбільш професіональним та часто вживаним вважається транспортерний картоплевикопувач до мінітрактора. Під час роботи пасивний ніж заривається в землю та підіймає на поверхню коренеплоди. Далі вони захоплюються на транспортер, де відбувається очищення з викладанням по ходу руху надалі. Ця техніка забезпечує більш дбайливе викопування та очищення.

На що звернути увагу під час вибору?

Залежно від кількості одночасно висаджених у ґрунт рядків картоплі, треба звернути увагу на двох- чи однорядні картоплевикопувачі до трактора. Якщо потужність трактора невелика, вибирайте однорядний картоплевикопувач. До того ж він має невелику масу, просту конструкцію, добру продуктивність та, на довершення, у нього нижча ціна. Але за великого обсягу робіт варто купити двурядний картоплевикопувач до мінітрактора в Україні, тоді використання знаряддя коштуватиме дешево. Якщо передбачається робота на ґрунті середньої та легкої тяжкості, на невеликій ділянці або пагорбі, зверніть увагу на грохітний варіант копачки. На великих площах транспортерний картоплевикопувач працює краще.

Переваги тракторних копачок

Усі представлені види картоплекопачів до мінітрактора є чудовим варіантом як для приватного, так і невеликого фермерського господарства (до ваших послуг повний каталог навісного 2023, сайт: dtz.ua) та мають низку переваг:

  • інтенсивне збирання врожаю на відміну від застосування ручної праці;
  • вручну копати потрібно обережно, щоб не пошкодити овочі, а якісний агрегат механізує процес;
  • ціна на копачки до мінітрактора виправдана можливістю встановлення оптимальних налаштувань та повнотою збирання врожаю;
  • використовуючи вібраційний чи транспортерний варіант, отримуєте очищені овочі, придатні для зберігання.

Купуємо картоплевикопувачі від виробника

Ви вагаєтесь, де купити навісний картоплевикопувач до трактора? Тоді запрошуємо завітати в наш професійно орієнтований інтернет-магазин сертифікованого та якісного навісного обладнання. Замовлення можна зробити швидко та просто на сайті або зателефонувавши менеджеру. Спеціалісти магазину допоможуть зорієнтуватися в техніці та доберуть оптимальний варіант саме для ваших завдань. Оперативне доставлення по Україні: Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса та інші міста.

Причіпна копачка картоплі до мінітрактора виготовлена з урахуванням особливостей українських ґрунтів та побажань аграріїв, є високопродуктивним та надійним агрегатом!

Картоплевикопувач на трактор

Картоплевикопувач для трактора

Картоплевикопувач на мінітрактор.

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT