Станьте учасником нового проєкту «Сільська година з ДТЗ»

Ми — українці! Наше неоціненне багатство, дароване природою, — родючі землі, що здатні не лише задовольнити потреби в харчових продуктах, але і приносити країні неабиякі прибутки.

Чим живе та як працює український господар у селі в реаліях сучасної економіки? Ми вирішили це з’ясувати й запровадили спеціальний проєкт про землю та її працьовитих трудівників — «Сільська година з ДТЗ».

Героями наших репортажів будете ви, дбайливі та працьовиті господарі, власники тракторів ДТЗ, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих сільськогосподарських справ. Завдяки вашому професійному досвіду, природній мудрості, працелюбності, наполегливості живе українське село, колоситься золотиста нива, розвивається сільське господарство України.


Завдяки участі в нашому проєкті ви зможете отримати просування свого бізнесу, де вашим помічником є трактор ДТЗ, а саме:

  • професійний іміджевий ролик (знімальний процес беремо на себе);
  • покажете ваше господарство з його перевагами та особливостями, про які ви бажаєте розповісти на всю країну для більш вигідного представлення вашого продукту;
  • готовий рекламний продукт на офіційному YouTube-каналі ДТЗ.


Репортаж про наших господарів ви можете переглянути саме зараз за цими посиланнями:

 - Сільське Господарство Київщини, Олег Стогній — https://youtu.be/0XPGzry9yig

 - Концепт-проєкт свиноферми повного циклу. Тернопільщина, Петр Тимофій — https://youtu.be/Isd_SSmWxPw

 - Вирощування гарбуза на насіння. Черкащина, Станіслав Швидкий — https://youtu.be/qirZrNWYaiY

Для більш докладної інформації щодо проєкту та участі в ньому звертайтесь за номером: 0 800 301 400, або пишіть на електронну скриньку: info@dtz.ua

eye 7090 Огляд від 22.04.2021

Комментарі

Написати коментар

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT