Косарка ротаційна ДТЗ КРН-1,35 (2 карданних вала)

  • Рекомендована ціна:
  • 34 645 грн

Опис

Косарка ротаційна навісна КРН-1,35 однаково добре справляється з усіма видами трав, у тому числі з жорсткостебловими, полеглими і сильно переплутаними, а також працює в умовах підвищеної вологи. Широко застосовується як при кормозаготівлі, так і при викошуванні бур'янів та сухостою. На відміну від косарок інших типів, роторна косарка чудово працює не тільки на рівному полі, але й на нерівних поверхнях і на ділянках з наявністю гілочок, невеликих камінчиків, кротячих купок і мурашників, наприклад, при викошуванні узбіч або в лісосмугах, садах, скверах і парках.

Косарка ротаційна КРН-1,35 агрегатується з будь-яким трактором потужністю від 15 до 40 к. с., який має стандартну триточкову навісну систему. Переведення косарки з транспортного положення в робоче і назад здійснюється легко і швидко.


Основні переваги косарки КРН-1,35:

  • Відрізняється високою економічністю, надійністю, безпекою, простотою і компактністю конструкції, завдяки чому відмінно підходить для роботи і на приватних ділянках, і на великих фермерських угіддях, і на міських вулицях й дорогах.
  • Ріжучі диски косарки приводяться до руху від вала відбору потужності трактора через шестеренні редуктори і карданні передачі. Це набагато надійніше, ніж пасова передача і не вимагає постійної заміни приводних пасів, тобто економить гроші і дозволяє уникати простоїв техніки.
  • Оснащена гнучким захисним кожухом, який запобігає розкидання скошеної маси, а також захищає трактор і навколишнє середовище від вильоту сторонніх предметів (каменів, гілок та ін.) з-під дисків, що швидко обертаються.
  • Сам гнучкий захисний кожух також має захист у вигляді кругового бампера від пошкоджень через зіткнення з кущами, стовпами або іншими великими перешкодами.
  • Має невелику вагу, завдяки чому її можливо експлуатувати навіть з міні-тракторами від 15 к.с. зі стандартною триточковою системою, бо вона не робить великого навантаження на гідропідйомну систему трактора і не зношує її навіть при довгій постійній роботі.

Характеристики

Косилка роторна:
Робоча ширина захвату, мм 1350
Кількість робочих ножів, шт 6
Висота зрiзу, мм 40
Продуктивність, га/год 0,8-1,3
Швидкість обертів ВВП, об/хв 540
Потужність трактора, що агрегатується, к.с. 15 - 40
Вага, кг 170

Відео

Особливості

Немає опису

Немає опису

Немає опису

Немає опису

Немає опису

Фото

Наші новини

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT