Даруємо гроші за відео!

Увага! Конкурс від ДТЗ!

ВІДЕО ЗАЛИВАЄШ — КОШТИ ВІД ДТЗ ЗДОБУВАЄШ


Ви придбали трактор або мотоблок ДТЗ? Вже юзаєте? Подобається? Поділіться відео з нами! А може, уже користуєтесь технікою не один рік, та є що розповісти загалу про технічні дрібниці? Нам теж цікаво! А оригінальні відео перегонів, змагань, дрифту чи інші яскраві емоції від користування технікою можете «заливати», не вагаючись!

Для створення відеоролика, який візьме участь у нашій акції, ви зможете залучити своїх друзів, родичів чи знайомих. Ви готові? Тоді читайте умови, вмикайте свою фантазію та отримуйте призи!

Усе дуже просто:

1. Створюйте чудові матеріали, знявши все, що робите з трактором чи мотоблок ДТЗ:

  • відео має бути унікальним та знятим особисто вами;
  • одне відео з однією одиницею техніки;
  • потурбуйтесь про його якість, не менше 480р;
  • не забувайте про горизонтальну орієнтацію відео;
  • враховуйте час, тривалість від 3 до 10 хвилин;
  • чистий звук та голосовий супровід у кадрі;
  • людина в кадрі — додаткова перевага.

2. Розміщуйте ролик із хештегом #ДТЗ на своєму YouTube-каналі (доступ має бути відкритим). У коментарях під відео - ДТЗ — дарує гроші! вкажіть, що ви берете участь у конкурсі.

3. Пишіть нам про відеовідгук: відправляйте посилання на нього та номер свого мобільного телефона на поштову скриньку info@dtz.ua (з поміткою «ДТЗ РУЛИТЬ!»).

4. Отримуйте подарунок.

Кожен учасник, який зняв відео, що відповідає умовам акції, автоматично отримує приз — поповнення рахунку мобільного телефону на 100 гривень, а також стає учасником розіграшу суперпризу — грошової суми в розмірі 1000 гривень.

Зверніть увагу, що розіграш проводитиметься лише серед активних посилань на відеоролики. Термін дії акції: з 11 листопада до 22 грудня 2021 року включно.

Поділіться своїми враженнями з усіма та виграйте крутий приз. Найкращі відеовідгуки будуть опубліковані на YouTube каналі ДТЗ.

eye 815 Огляд від 21.09.2021

Комментарі

Написати коментар

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT