ЯКУ ВИБРАТИ КОСАРКУ ДЛЯ МІНІТРАКТОРУ

Яку краще обрати косарку до мінітрактора

Процес покосу клопіткий, а косарка до мінітрактора дозволяє зробити його максимально ефективним та простим. Адже будь-якому господарю відомо, що вчасно заготовлене сіно зберігає поживні речовини та краще засвоюється тваринами.

Від того, наскільки правильно буде скошена рослинність, залежить весь наступний процес заготівлі одного з основних кормів для домашньої худоби. Навісна косарка до мінітрактора – це обладнання, яке допомагає господареві, не докладаючи зайвих зусиль, впоратися з косовицею на великій ділянці. А щоб косарка виконувала поставлені перед нею завдання та не створювала надмірного навантаження для тягового агрегату, необхідно правильно її обрати.

Ключові моменти напередодні сінозаготівлі

Безумовно, вартість косарки до мінітрактора є одним із вирішальних факторів, але не меншої уваги потребують її технічні характеристики. Тому починаємо обирати навісне, отримавши відповіді на такі питання:

  • на якій площі передбачається скошувати траву та термін виконання робіт;
  • як працює косарка до мінітрактора для визначення способу косіння;
  • допустима висота зрізу, товщина рослинності та варіант її укладання;
  • чи відповідає ширина захоплення та вага навісного потужності трактора та можливостям ВВП;
  • чи враховує вибір косарки до мінітрактора вимоги безпеки (наявність захисних огорож);
  • який тип кріплення має знаряддя та чи збігається воно з конструкцією трактора;
  • наскільки ремонтопридатне навісне обладнання, щоб відновлювати його власноруч.

Визначаємо спосіб покосу

Сьогодні на ринку представлено два види косарок до мінітрактора. Вибір між ними залежить від особливостей сільгоспугідь та мети.

Сегментна косарка

На довгій штанзі косарки поряд розміщені нерухомий ніж або палець та рухомий сегментний ніж, об’єднані в різальне полотно. За принципом роботи пристрій нагадує ножиці: зворотно-поступальною дією рухомого двостороннього ножа відносно нерухомого проводиться зрізання трави.

Сегментна косарка до мінітрактора рівномірно укладає покіс, покращуючи умови сушіння та отримання якісного сіна. Найкраще її застосовувати на рівних полях: чим рівніша площина, тим з більшою шириною захоплення доцільно працювати (можливі варіанти: 1,4 м; 1,6 м; 1,8 м). До того ж, така косарка потребує невеликої потужності тягового агрегату.

Роторна косарка

Якщо потрібно працювати на засмічених ділянках із різним рельєфом, то вашу увагу приверне роторна косарка до мінітрактора. Конструктивно вона являє собою два диска зі встановленими ножами, що обертаються назустріч один одному завдяки відцентровій силі. Даний підхід дозволяє складати траву в покіс. Якщо під час роботи ножі зустрічаються з перешкодою, вони ховаються під диск та залишаються неушкодженими. Така косарка на трактор для трави продуктивна та відзначається надійністю, простотою конструкції та невибагливістю в обслуговуванні.

Основні показники, які не можна ігнорувати

Чи потрібна вам садова косарка до трактора або ж більша частина робіт планується в полі, все одно неможливо ігнорувати показники ваги та потужності.

Вага сінокосарки підбирається в залежності від вантажності навісної системи трактора (показник зазначений в його паспорті). Не варто обирати більш потужне навісне, ніж рекомендовано. Це вплине на те, скільки коштує косарка до мінітрактора, а також погіршиться якість покосу та суттєво зросте навантаження на трактор. Кожна модель працює з заданою шириною захоплення, що визначає кількість проходів для виконання робіт. Незважаючи на те, буде в пріоритеті роторна або сегментна косарка до мінітрактора, за невеликих обсягів робіт та обмеженого простору можна заощадити з більш бюджетним варіантом ширини обробки.

Простір перевірених рішень

Безліч пропозицій на ринку не робить задачу господаря, як купити косарку до мінітрактора вигідно, більш простою. Ми готові запропонувати якісне та надійне навісне за доступною ціною. Звичайно ж, обрати агрегат сегментний чи роторний, вирішувати вам. Якщо виникнуть питання, кваліфіковано допоможемо прийняти рішення, що відповідатиме вашим потребам. А кращим варіантом подовження терміну служби придбаної косарки буде, звичайно ж, систематичне змащування рухомих частин, періодичний нагляд та очищення конструкції.

як вибрати косарку для мінітрактора
яку вибрати косарку до міні-трактора
eye 104 Огляд від 28.09.2023

Комментарі

Написати коментар

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT