ЯКУ КАРТОПЛЕСАДЖАЛКУ ДЛЯ МОТОБЛОКА КУПИТИ В УКРАЇНІ

Процес вирощування картоплі починається з садіння. Ця операція є досить стомливою та малопродуктивною під час виконання вручну. Якщо ж у розпорядженні буде картоплесаджалка для мотоблока, то можна виконати її без зайвих витрат сил, енергії та часу. Завдяки точності висаджування в ґрунт спрощується механізований догляд та збирання врожаю надалі.

Однорядні мотоблочні картоплесаджалки «ДТЗ» являють собою сучасні високопродуктивні агрегати. Вони мають компактні розміри, високі показники надійності та характеризуються простотою обслуговування й експлуатації. До того ж їх можна використовувати для садіння інших сільськогосподарських культур: цибулі, моркви, буряку тощо.

Основні критерії вибору

У разі необхідності навісного механізму для посадки бульб перед кожним власником постає питання: як обрати картоплесаджалки для мотоблока? Для цього передусім необхідно розуміння, що таке картоплесаджалка для мотоблока і під час розгляду варіантів техніки подбати про параметри, що забезпечують оптимальне поєднання експлуатаційних характеристик:

  • маса та габарити корпусу та вузлів;
  • ергономіка, гнучкість налаштувань та регулювань;
  • сумісність із конкретною моделлю мотоблока (агрегатування за допомогою причіпного пристрою);
  • наявність додаткових елементів та функцій.

Конструкція та принцип дії саджалки

картоплесаджалка мотоблочна п-1ц

Обладнання дає можливість оперативно засаджувати великі площі за умови своєчасного обслуговування. Тому доцільно розібратися, як влаштована картоплесаджалка для мотоблока.

Як це працює?

За модифікацією пристрої бувають різними, але зі стандартним набором елементів:

  • потужна рама, що є основою конструкції;
  • ємність, куди засипається посадковий матеріал;
  • привідний механізм подачі картоплі на висадку;
  • сошник для відкриття та підгортальник для закриття борозни.

Розглянемо, як працює картоплесаджалка для мотоблока. Потужна конструкція агрегату забезпечує всі операції з висаджування картоплі за один прохід. Безпосередньо з бункера бульба подається приводом від ґрунтозачепів. Через шахту вона потрапляє в борозну, нарізану сошником, який розміщений спереду. Підгортальник на підшипниках, розміщений ззаду, закриває борозну.

Сировинний бункер: чи варто вибрати більший

Бункер сировини може бути в одному з двох варіантів: конусоподібний чи прямокутний. Принципової різниці немає, необхідно лише звертати увагу на об’єм (від 20 до 34 л), міркуючи яку купити картоплесаджалку для мотоблока. Більша місткість дає змогу рідше проводити дозавантаження коренеплодів, але водночас збільшується маса, що негативно впливає на маневровість техніки.

Звертаючи увагу, яка ціна на картоплесаджалку для мотоблока, треба враховувати, що наявність додаткового бункера внесення добрив дещо збільшує вартість.

Особливості приводу агрегату

«Ложки» для захоплення картоплі розміщені на однаковій відстані, що гарантує рівномірне закладання посадкового матеріалу. Їхнє кріплення виконано на ланцюзі або на стрічці. Порівнюючи, які картоплесаджалки для мотоблока краще, зверніть увагу, що ланцюг більш чутливий до вібрацій під час роботи по колії, спричиняючи можливі пропуски під час садіння. Стрічка в цьому сенсі більш стійка. Наявні транспортні колеса дають змогу виконати розворот наприкінці рядка з вимкненням приводу. Картоплесаджалка на мотоблок для посадки бульб може мати різне виконання «ложок»: цілісна конструкція має більш високу надійність, у дротяному варіанті — більш якісний захват.

Дотримуємось агротехнічних умов

Найкраща картоплесаджалка для мотоблока буде та, яка забезпечує дотримання агротехнології. Розглянемо, що дає навісне «ДТЗ» у цьому плані. Так, замінивши зірочку на привідному ланцюзі, можна легко дібрати оптимальний крок садіння за сортом картоплі та станом ґрунту. Плавним регулюванням положення сошника болтовим затискачем, досягаємо необхідної глибини садіння. Змінюючи кут нахилу та положення дисків підгортальника, отримуємо потрібну форму та висоту гребня. І після того як налаштування картоплесаджалки для мотоблока виконано успішно, засипаємо попередньо відкалібровані на фракцію бульби в бункер.

Лише оригінальне та надійне навісне

Ви шукаєте, де купити недорого картоплесаджалки на мотоблок в Україні? Тоді запрошуємо в наш інтернет-магазин з широким асортиментом моделей навісного. Усе обладнання сертифіковане та оригінальне, пройшло передпродажну підготовку та повністю готове до роботи. Тому можете бути впевненими в якості майбутнього помічника. На сайті можна дізнатися не тільки, скільки коштує саджалка картоплі для мотоблока «ДТЗ», а й купити мотоблок «ДТЗ». Розумні ціни та компетентна допомога менеджерів зроблять придбання простим та вигідним!

картоплесаджалки на мотоблок
картофелесажалка для мотоблока
eye 1492 Огляд від 18.04.2023

Комментарі

Написати коментар

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT