СИМВОЛ СВОБОДИ ТА НЕСКОРЕНОСТІ. ДЕ ПРАПОР — ТАМ МИ!

Український прапор набув особливого значення в умовах повномасштабного російського вторгнення, а кольори стяга почали асоціюватися з протистоянням злу, відчайдушною боротьбою за права та свободу, нарешті, за саме право на існування. Зараз синьо-жовтий прапор відображає мужність усього народу в прагненні до незалежності. Це приклад героїзму наших захисників, що вдень і вночі боронять кордони, відбиваючи численні загрози з боку противника. Це данина пам’яті всім, хто поклав голову на полі ворожнечі в нерівному протистоянні, але не склав зброю та залишився вірний своїй країні!

Пропонуємо вам символ нашої незламності, віри та надії тримати біля себе під час роботи на техніці «ДТЗ». Для цього в усіх нових тракторах бренду ми додаємо невеличку частинку народної душі, його єдності — наш державний прапорець, який можна встановити на тракторі. Він нагадуватиме власникові про свою належність до рідної землі, важливість справи, яку він робить, тримаючи аграрний фронт, та неминучість перемоги, яка, безумовно, буде за нами!

Ми всі багато в чому різні та все ж надзвичайно схожі, проте завжди об’єднані одним прапором свободи, честі та гідності. Ворогові не вдалося поділити країну на Захід та Схід, ми лише стали згуртованими та відкритими до діалогу. Український прапор не просто державний атрибут, а її оберіг. Використовуючи його, ми підкреслюємо свою точку зору та світогляд.

Тримаємось та тримаємо оборону на всіх фронтах!

eye 6163 Обзор от 28.12.2022

Комментарии

Написать комментарий

ПАРТНЕРЫ

ROMB UA
Vitals
VItals Aqua
Amt
NOWA
Spark
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT