З ТУРБОТОЮ ПРО ЗАХИСНИКІВ ТА РІДНУ ЗЕМЛЮ

Війна стала об’єднуючим фактором для українців та бізнесу. Як на фронті, так і в тилу українці виявилися потужною єдиною силою. Адже надійний тил — це запорука міцного фронту. Й бренд «ДТЗ» не стоїть осторонь. Працюючи на перспективу та відчуваючи соціальну відповідальність перед суспільством, ми знаходимо ресурси для підтримки українських захисників.

Життя триває навіть під час війни, а тому треба продовжувати реалізовувати плани, відновлювати економіку та відбудовувати зруйноване. Ветерани російсько-української війни повертаються додому. До рідних, у міста і села.

Ми замислюємось і починаємо говорити не лише про їхню реабілітацію, а й про сталий розвиток. Тому започатковуємо новий проєкт для підтримки військових. Якщо ви маєте непереборне бажання обробляти українські чорноземи на тракторі ТМ «ДТЗ», ми допоможемо в цьому. Кращі умови для придбання саме зараз.

У період з 01.11.2023 до 31.12.2023 вам достатньо звернутися на один з численних майданчиків дилерів на теренах країни* або зробити замовлення трактора ТМ «ДТЗ» на сайті https://dtz.ua/ (далі – «Сайт»). При пред’явленні посвідчення учасника бойових дій ви отримаєте знижку у розмірі 10 000 (десять тисяч) гривень від ціни, вказаної на Сайті, на будь-який трактор ДТЗ

Знижка надається (за умови пред’явлення посвідчення учасника бойових дій)**:

  • військовослужбовцям ЗСУ;
  • представникам територіальної оборони;
  • тим, хто проходить службу за контрактом;
  • представникам СБУ та органів внутрішніх справ, працівникам медзакладів, надзвичайникам і поліцейським, прикордонникам та залізничникам.

І вже незабаром ви зможете впевнено долучитися до справи зміцнення та розбудови української економіки на тракторі «ДТЗ». Саме добрі справи та соціальні ініціативи об’єднують країну та роблять її непереможною. Українці разом — це сила і натхнення!

* Знижка надається при придбанні тракторів ТМ «ДТЗ» на всій території України, окрім територій, на яких ведуться бойові дії та тимчасово окупованих рф.

** Замовити трактор зі знижкою можуть члени сімей військових першого ступеня споріднення (батьки, чоловік або дружина, діти, в тому числі усиновлені) за умови обов’язкового надання копії посвідчення учасника бойових дій свого родича-військового, а також документів, що підтверджують ступінь споріднення з ним (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження або свідоцтво про всиновлення).

Надання вищезазначеної знижки не є проведенням конкурсу, лотереї, розіграшу призів, проведенням заходів рекламного характеру або публічною обіцянкою винагороди

.

Можлива безкоштовна доставка придбаних із вищезазначеної знижкою тракторів по території Тернопільської та Волинської областей.

З повагою до захисників, з вірою в майбутнє та Україну,

ТМ «ДТЗ»

eye 43122 Огляд від 24.10.2023

Комментарі

Написати коментар

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT