Сівалка овочева тракторна СТП-10

  • Рекомендована ціна:
  • 26 439 грн

Опис

Опис овочевої сівалки СТП-10 для трактора:

Сівалка овочева призначена для точного рядкового посіву насіння овочевих культур на попередньо оброблених і підготовлених ґрунтах. Овочева сівалка СТП-10 може одночасно висівати 10 рядків. Вона чудово підійде для роботи з тракторами потужністю від 18 к.с. зі стандартним триточковим кріпленням.

Використання сівалки цієї серії дозволяє значно зменшити витрату посівного матеріалу, а також збільшити продуктивність і швидкість висадки, знизити витрати на оплату праці найманих робітників за рахунок механізації цього трудомісткого процесу.

При точному висіві швидкість і рівномірність проростання рослин залежать не тільки від якості насіння, а й від умов, створених для нього робочими органами сівалки. Сівалка серії СТП обладнана сошниками, які можливо регулювати як по вертикалі, так і по горизонталі, що дозволяє змінювати ширину міжрядкового інтервалу та глибину посадки насіння. Сошники виконані з міцного металу та покриті антикорозійним покриттям, яке надійно захищає їх від швидкого появу корозії.

Бункери для посівного матеріалу виконані зі стійкого до ультрафіолету прозорого пластика. Це дає можливість постійно контролювати залишок посівного матеріалу у них – щоб уникнути небажаних випадків, коли в незручний момент посівний матеріал закінчується і утворюються пропуски посіву. Кожен бункер обладнаний кришкою, яка не дозволяє висипатися зерну під час руху по нерівній поверхні і захищае його від опадів та бруду. Також бункер має отвір для зручного видалення залишків насіння після завершення роботи.

Характеристики

Сiвалка овочева:
Ширина захвату, мм 1250
Кількість рядків висіву 10
Глубина висіву насіння, мм до 70
Об'єм бункера, л 1
Потужність трактора, що агрегатується, к.с. ≥18
Рекомендована швидкість руху, км/год ≤ 6,0
Вага, кг 118

Особливості

Немає опису

Немає опису

Немає опису

Немає опису

Немає опису

Фото

Наші новини

ПАРТНЕРИ

ROMB UA
Vitals
Vitals AQUA
Amt
Spark
NOWA
Zapchastyny
INGCO
Kentavr
Limex
Element
Ucenka
Корт
Онлайн курсы IT