ТМ «ДТЗ»

За роки роботи на ринку України торгова марка «ДТЗ» здобула довіру споживачів і повагу конкурентів.

Ефективне ведення сільського господарства неможливе без використання прогресивної техніки нового покоління, якою є техніка ДТЗ. Ми пропонуємо вам продукцію, з якою ви зможете досягти бездоганних результатів, витративши водночас менше часу й сил.

Трактори ТМ «ДТЗ» зручно використовувати в садах, городах, на ділянках складної форми, у тепличних комплексах. Ефективне їхнє застосування й у великих господарствах, оскільки ці трактори чудово справляються з усіма видами робіт на фермах і в птахівничих господарствах, під час заготівлі кормів, на транспортних і допоміжних роботах. Тому трактор під брендом «ДТЗ» можна знайти практично в кожному фермерському господарстві. Його якість і надійність змогли оцінити фермери з усіх регіонів України.

Широкий асортимент, бездоганний сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта й ексклюзивна гарантія 3 роки на всю модельну лінійку — те, що ми готові запропонувати вам.

Наші переваги

широкий асортимент

широкий
асортимент

У нас у наявності представлені трактори, мотоблоки, культиватори, борони, плуги, сінокосарки, граблі, великий асортимент навісного обладнання на трактори, мотоблоки та багато іншого.

бездоганний сервіс

бездоганний
сервіс

Бренд ДТЗ пропонує найбільшу гарантію на техніку — 3 роки. Сервісні центри ДТЗ розташовані по всій території України.

індивідуальний підхід

індивідуальний
підхід

Багато років ми дотримуємося принципу: стати ближче своїм клієнтам. Звертайтеся до нас на гарячу лінію, і ми відповімо на ваші запитання.

Завдяки нашій продукції ви значно спростите роботу і збільшите прибуток!

Відвідайте наш YouTube-канал, де можна побачити цікаві відеоогляди, отримати відповіді на запитання, що цікавлять, й обрати надійного помічника.

Онлайн курсы IT