ТМ «ДТЗ»

Україну протягом століть цілком заслужено називають житницею Європи, адже землеробство – це заняття, в якому українці дуже обізнані. Але зрозуміло, що для чудових врожаїв потрібна сучасна та надійна техніка, насамперед – трактори малої та середньої потужності, мотоблоки та обладнання до них. Тому ще в 90-х роках минулого століття виникла ідея створення українського бренду «ДТЗ», який надав би господарям та фермерам можливість придбати саме ту техніку, яка максимально відповідає їхнім потребам та водночас має адекватну ціну.

У результаті багаторічних досліджень та ретельного інженерного опрацювання, на ринку України з'явилися перші ексклюзивні моделі українського бренду «ДТЗ». В їх основу заклали вироби найкращих китайських виробників, але вузлове складання та суворий контроль якості готової продукції здійснювали безпосередньо у Дніпрі. Українські господарі та фермери нарешті отримали надійних, але цілком доступних помічників.

Час минав, кожна нова модель «ДТЗ» обов'язково вдосконалювалась, якщо порівнювати з попередньою. Сьогодні під маркою «ДТЗ» виготовляють трактори преміум-класу потужністю від 24 до 140 кінських сил, які суттєво перевершують аналоги за технічними показниками, надійністю, безпекою та комфортом для водія. Є також багато моделей дизельних та бензинових мотоблоків і дуже великий асортимент навісного обладнання.

Варто зазначити, що на лінійку моделей тракторів інженери «ДТЗ» звертають особливу увагу. Оскільки трактор – це основний працівник і годувальник у господарстві, його справність та технічний стан для господаря вкрай важливі.

Наразі трактори виготовляє компанія, яка має сім виробничих центрів загальною площею понад 809 га. Вона посідає передові місця серед виробників тракторів у Китаї, а також має Почесне звання «Відоме китайське підприємство». Компанії належать понад 300 діючих патентів та понад 20 авторизованих патентів на винаходи. Виробник експортує свою продукцію у більш ніж 60 країн, включаючи Європу, Америку, Африку, Близький Схід та Південно-Східну Азію. Потужний технічний потенціал та активне впровадження у виробництво робототехніки, сприяє підвищенню надійності та якості виробництва. Саме тому, ми впевнені у своєму продукті і надаємо гарантію 3 роки на всі трактори ТМ «ДТЗ».

Великий склад запчастин, який налічує понад 20 000 найменувань товару – це гарантія того, що техніка буде працювати без простоїв навіть у гарячу пору.

Ми відповідаємо за свій продукт і пропонуємо сервіс 24/7 та мережу сервісних центрів по всій території України, на деяких з них наявна послуга «Підмінний трактор».

Отже, головна мета бренду «ДТЗ»: через свою продукцію надати українським аграріям максимум свободи, впевненості та можливостей у роботі, забезпечити комфортні та безпечні умови праці, сприяти збереженню здоров'я та працездатності.

Продовжуємо робити те, в чому ми є найбільш компетентними та ефективними: створювати потрібну українцям сільськогосподарську техніку.

Разом до перемоги!

Наші переваги

широкий асортимент

широкий
асортимент

У нас у наявності представлені трактори, мотоблоки, культиватори, борони, плуги, сінокосарки, граблі, великий асортимент навісного обладнання на трактори, мотоблоки та багато іншого.

бездоганний сервіс

бездоганний
сервіс

Бренд ДТЗ пропонує найбільшу гарантію на техніку — 3 роки. Сервісні центри ДТЗ розташовані по всій території України.

індивідуальний підхід

індивідуальний
підхід

Багато років ми дотримуємося принципу: стати ближче своїм клієнтам. Звертайтеся до нас на гарячу лінію, і ми відповімо на ваші запитання.

Завдяки нашій продукції ви значно спростите роботу і збільшите прибуток!

Відвідайте наш YouTube-канал, де можна побачити цікаві відеоогляди, отримати відповіді на запитання, що цікавлять, й обрати надійного помічника.

Онлайн курсы IT