Загрузка...
< назад

МОТОБЛОКАМИ ДТЗ ЦІКАВЛЯТЬСЯ РЕГІОНАЛЬНІ МЕДІА

18.10.2018

 У вересні та жовтні мотоблоки ДТЗ потрапили у фокус ЗМІ, які спеціалізуються на висвітленні аграрних та сільськогосподарських тем. Так, увагу експертів привернули одразу три моделі мотоблоків – ДТЗ 470Б, ДТЗ 570Б та ДТЗ 585Д.

 

  Насамперед, журналісти робили акцент на тому, що це – новинки на ринку, якими вже активно цікавляться споживачі. У своїх публікаціях експерти зазначили той факт, що на торговельних майданчиках вони завжди стають об’єктом обговорення тих, хто має на меті найближчим часом купити новий мотоблок.

 

  Видання «Добрий господар» написало, що разом ці моделі перекривають весь діапазон мотоблоків для обробки землі – від десятка соток до декількох гектарів. Тобто кожний господар може підібрати саме ту модель мотоблока, яка найбільш точно відповідає його потребам.

 

  «В мотоблоках ДТЗ досить вдале поєднання потужних двигунів із триступеневою коробкою передач. До того ж додаткова понижена передача пропонується тільки в мотоблоках цієї марки. У такий спосіб виробник забезпечив комфортну швидкість руху під час обробки землі – 2,0…2,2 км/год. І це круто, бо означає, що господар не буде бігати за агрегатом у режимі атлета-марафонця», – про це йдеться мова в газеті «33-й канал».

 

 Кілька видань свої повідомлення побудували навколо дизельної версії мотоблоку – ДТЗ 585Д, зокрема, схвально відгукнулися про потужний двигун всесвітньо відомої марки Lifan. Серед тих, хто «в темі», це – синонім надійності. Також схвально оцінили повітряний масляний фільтр та магнітний уловлювач у зливній пробці двигуна, захисні диски для рослин, розбірні фрези, регулятор заглиблення тощо.

 

  І, звичайно, окремим питанням в оглядах експертів була ціна мотоблоків – традиційно помірно доступна, і виключно висока гарантія – 2 роки, яку поки що не пропонує ніхто з виробників, а також наявність широкої мережі сервісних центрів по всій Україні.

 

ДТЗ 5244НРХ


 

вгору