Загрузка...
< назад

Всеукраїнська конференція дилерів СГТ: як це було

22.06.2018

ДТЗ 5244НРХ


 

Літо в «АМТ ТРЕЙД» почалося продуктивно - з події, на яку всі довго чекали: відбулася масштабна дилерська конференція у напрямку СГТ!

Готувалися довго і ретельно - тому що знали: гості з'їдуться з усієї України, потрібно буде багато чого обговорити, презентувати, почути. Цей захід проводився з метою обміну досвідом, для підведення підсумків і визначення пріоритетів на наступний рік. На цей раз конференція відбулася в туристичному комплексі «Острів River Club» (с. Новоселиця, Дніпропетровська обл.).ДТЗ 5244НРХ


 

Дводенний формат проведення був органічно поділений між діловою частиною і розважальною програмою. Іншими словами, учасники змогли і результативно попрацювати, і якісно відпочити.

У своєму виступі керівник відділу продажів СГТ, МСГТ і з/ч Анатолій Ячменников розповів про ключові моменти і досягнення минулого року і озвучив найбільш важливі завдання на майбутній.

«Наша мета сьогодні – вдосконалювати роботу з кінцевим споживачем, - акцентував Анатолій. - І ми, і дилер повинні змінюватися і адаптуватися до умов на ринку, аргументовано конкурувати.

На конференції до дилерів також звернулася керівник відділу маркетингу АМТ ТРЕЙД Алеся Скляр. Вона презентувала нову стратегію присутності на ринку, яку розробила її команда, розповіла про етапи впровадження.ДТЗ 5244НРХ 

Інтерактивна частина конференції пройшла в форматі «питання-відповідь», де учасники емоційно обговорювали розвиток продажів, можливі точки впливу на клієнта, його інформованість і зацікавленість. Багато питань стосувалося оформлення документації, логістики, сервісу, якісних характеристик - йшла дискусія, вівся протокол, деякі моменти будуть доопрацьовуватися в робочому режимі - з метою поліпшення якості взаємодії.ДТЗ 5244НРХ


 

У презентаційній зоні були представлені новинки: трактори ДТЗ 5504К і ДТЗ 5244НРХ, мотоцикл SP 125C-2X і кілька мотоблоків, якими СГТ пишається і рекомендує.

Для того, щоб гості яскраво і якісно відпочили, була підготовлена насичена програма - з розіграшом призів, стильними фотозонами, виступом вокалістів і шоу-балету. Добре працюємо - добре відпочиваємо!ДТЗ 5244НРХ


 

Всі гості роз'їхалися в доброму гуморі, з цінними подарунками – кавоварками і дипломами «золотих партнерів». А захід було прийнято рішення зробити традиційним і регулярно проводити зустрічі ось в такому ось цікавому, інтерактивному форматі.


Підготувала Олена Тарховавгору