Загрузка...

Тел./факс: +38 (0562)3-44-555
Моб. тел.: +38 (099)23-44-555
Моб. тел.: +38 (067)16-11-000
< назад

Трактор ДТЗ 6244НХ - безвідмовна машина для роботи у важких умовах

11.03.2016

Трактор ДТЗ 6244НХ – просто «народжений» для експлуатації у важких умовах! Цей агрегат оснащений тільки якісними комплектуючими, має високу продуктивність роботи, дуже комфортний у використанні і простий в обслуговуванні.

Трактор ДТЗ 6244НХ

 

         

                           Комфортне регульоване сидіння на амортизаторі                 Електронна панель приладів

Головними перевагами даної моделі виступають потужний надійний економічний трициліндровий дизельний двигун, гідропідсилювач рульового управління з окремим бачком і гідравлічним насосом, великі передні (7,5 - 16) і задні (11,2 - 24) колеса, а також потужні фари з лінзовою оптикою і унікальний дизайн. Крім цього, серед конкурентів трактор ДТЗ 6244НХ вигідно виділяється наявністю комфортного регульованого сидіння на амортизаторі з підлокітниками і підголівником, електронної панелі приладів (лічильник мотогодин, покажчик рівня палива, тахометр, покажчик температури рідини, покажчик відсутності зарядки акумулятора), дзеркал заднього виду, електричної розетки для причепа, додаткового гідророзподільника на 1 вихід з швидкороз'ємною муфтою, задньої додаткової фари, а також передніх і задніх вантажів.

         

                                                           Задні вантажі                                            Передні вантажі

 

                                                                                     Потужні фари з лінзовою оптикою

Основні технічні характеристики трактора вражають: потужність двигуна - 24 к.с., формула ККП - (4+1)×2, колісна формула - 4×4, номінальне тягове зусилля - 7,2 кН, максимальна вантажопідйомність навісного механізму - 480 кг, максимальна швидкість - 30,64 км/год. Варто відзначити, що при таких можливостях агрегат з легкістю впорається практично з будь-яким поставленим завданням, навіть в самих екстремальних умовах. Не менш важливим фактором даної моделі є збалансована конструкція, завдяки чому трактор більш стійкий на нерівній поверхні.

 

Великий конструкторський досвід інженерів торгової марки "ДТЗ" і їх орієнтація на ефективну та комфортну роботу аграріїв - дозволило створити трактор ДТЗ 6244НХ дійсно зручною і високопродуктивною моделлю.

вгору