Загрузка...

Тел./факс: (056) 23-44-555
Моб. тел.: (099) 23-44-555
Моб. тел.: (067) 16-11-000
< назад

Нові моделі від ТМ "DW" - розумний вибір для кожного аграрія

30.03.2016

Торгова марка "DW", добре відома на українському ринку сільськогосподарської техніки, розширює модельний ряд своїх надійних і перевірених тракторів. Нові моделі - DW 404А і DW 404АС включають в себе безліч технологічних інновацій, які забезпечать більшу продуктивність, комфорт, безпеку і розширять можливості застосування.

         

 

 Трактор DW 404A                                                                                     Трактор DW 404AC 

 

До головних інноваційним достоїнств даних моделей відносяться модернізована масивна коробка перемикання передач з формулою (4+1)×2, яка значно підвищує комфорт і зручність керування трактором.

 

Трактори DW 404А і DW 404АС обладнані потужними універсальними двигунами (40 к.с.), які відрізняються економічністю, відмінним запуском в складних кліматичних умов, а також довгим терміном експлуатації. Високу потужність гарантують використання новітніх технологій і сучасних комплектуючих в процесі виготовлення і складання двигуна.

 

Основною відмінністю трактора DW 404 АС від DW 404А виступає сучасна опалювальна кабіна з великою площею скління і додатковими фарами, що забезпечує водієві повний круговий огляд. Кабіна розроблена спеціально для цієї моделі трактора і має високу герметичність, що, крім забезпечення комфорту водія і захисту його від погодних умов, робить можливим застосування цього трактора для робіт з отрутохімікатами і рідкими добривами.

 

Високий рівень комфортності роботи водія під час професійного використання протягом повного робочого дня забезпечується за рахунок більш просторого робочого місця і зручного, ергономічного розташування органів управління. Трактори мають окремий гідравлічний насос і масляний бак для рульового управління, вдосконалений фільтр очищення палива, посилені кріплення дисків задніх коліс і поворотні шарніри переднього моста. Повітряний фільтр і вихлопна труба розміщені вище зони запилення. Удосконалено також приводи генератора і насоса системи охолодження, встановлені більш ефективні біметалеві свічки розжарювання, сучасні ефективні лінзові фари.

 

І на завершення відзначимо, що на всі трактора торгової марки "DW" поширюється гарантія 1 рік, яка діє на всій території України.

вгору