Загрузка...

Тел./факс: +38 (0562)3-44-555
Моб. тел.: +38 (099)23-44-555
Моб. тел.: +38 (067)16-11-000
< назад

Компанія "АМТ ТРЕЙД" презентувала нові трактори торгової марки "DW"

17.03.2016

Компанія "АМТ ТРЕЙД" розширює модельний ряд на українському ринку і представила трактор DW 244Х потужністю 24 к. с., відмітними рисами якого є висока міцність і надійність. Ця універсальна і проста в експлуатації машина з широкою колісною базою розроблена спеціально для невеликих фермерських господарств, комунальних служб і в якості трактора для допоміжних робіт по догляду за посівами і для тваринницьких ферм.

 

Трактор DW 244X 

 

Оснащення трактора DW 244Х надзвичайно простою і ефективною трансмісією забезпечує високомодульне агрегатування. Стандартна конфігурація складається з синхронізованої коробки передач з двома діапазонами, чотирма передачами переднього ходу (в цілому вісім швидкостей) і двома передачами заднього ходу. Це означає, що оператор має вибір з чотирьох швидкостей в діапазоні швидкості від 2 до 15 км / год - цей діапазон швидкостей найчастіше використовується у фермерському господарстві. Крім того, ідеально розраховане передавальне відношення дає можливість трактору працювати з мінімальною швидкістю від 2 км / год і максимальною швидкістю понад 25 км / год (з задніми шинами 11.2 - 24).

 

Надзвичайно ефективна трансмісія, ідеальний розподіл ваги, блокування диференціала заднього моста і високий дорожній просвіт забезпечують трактору DW 244Х ідеальну придатність для виконання широкого спектру різних робіт: від найпростіших і рутинних (наприклад, заготівля сіна і очищення стійбищ великої рогатої худоби) до більш складних, таких, як підготовка і обробка ґрунту.

 

Вал відбору потужності в стандартній комплектації механічно з'єднується з навісним обладнанням за допомогою карданного валу і підтримує два режими швидкості - 540 і 1000 об / хв для забезпечення максимальної продуктивності під час роботи з навісним обладнанням.

 

У гідравлічній системі даного трактора використовується незалежний шестеренчастий насос. Задня 3-точкова навіска оснащена потужним гідравлічним підйомником з максимальною вантажопідйомністю до 410 кг, що дає можливість використовувати трактор DW 244Х в поєднанні з різноманітним навісним обладнанням.

 

Трактор DW 244 Х розроблений в сучасному національному стилі з урахуванням найдрібніших деталей

вгору