Загрузка...

Тел./факс: +38 (0562)3-44-555
Моб. тел.: +38 (099)23-44-555
Моб. тел.: +38 (067)16-11-000
< назад

Увага! Новинка! Вперше в Україні DONGFENG зі збільшеною шириною передніх і задніх коліс

01.03.2016

Успішна компанія "АМТ ТРЕЙД", що динамічно розвивається, розширює модельний ряд тракторів, які пропонуються на українському ринку. Вона на правах авторизованого дилера вперше в Україні презентувала трактор DONGFENG 244DHX, в основу якого закладено сучасні технології, враховані багаторічний досвід розробок і застосування в різних умовах експлуатації.

            

До головних інноваційних переваг цієї моделі відносяться збільшені розміри передніх (6,5 - 16) і задніх (11,2 - 24) коліс, що дозволяє знизити питомий тиск на ґрунт, збільшити тягове зусилля і зберегти відмінну керованість під час роботи з важким навісним обладнанням. Трактор особливо ефективний під час застосування на пухких, в'язких і вологих ґрунтах за рахунок збільшення площі зчеплення коліс з ґрунтом.

 

Трактори DONGFENG вже не перший рік працюють на українських полях і наші аграрії вже встигли оцінити по достоїнству якість і надійність цих машин. Важливими критеріями під час вибору тракторів цієї торгової марки стали також доступність запасних частин і простота в обслуговуванні.

 

Конструкція DONGFENG 244 DHX втілила в собі найкращі технічні рішення та якості машин, що серійно випускаються і які вже пройшли надійну перевірку практикою експлуатації. Під час створення цього трактора розробники ще раз вивчили зауваження українських фермерів і постаралися найбільш повно задовольнити всі їхні побажання і рекомендації. Як і інші машини торгової марки, його відрізняють висока ефективність, продуктивність, можливість безперервної експлуатації протягом багатьох годин і універсальність - трактор легко можна адаптувати під будь-які умови роботи. Крім цього, варто також зазначити, що нова модель має поліпшені тягові характеристики і підвищену комфортність.

 

Трактор DONGFENG 244 DHX стане надійним партнером у всіх видах сільськогосподарських робіт і допоможе досягти прекрасних результатів і передбачить найсміливіші очікування!

вгору