Загрузка...

Тел./факс: +38 (0562)3-44-555
Моб. тел.: +38 (099)23-44-555
Моб. тел.: +38 (067)16-11-000
< назад

Торгова марка "ДТЗ" представляє нові моделі вилочних автонавантажувачів

12.01.2016

Шановні клієнти та партнери представляємо вашій увазі дизельні вилочні автонавантажувачі АВД30Т-3Н і АВД30Т-4,5Н за максимально вигідними цінами. Скористайтеся нашою пропозицією, і Ви отримаєте надійного і економічного партнера для Вашого бізнесу.

 

 

Дана техніка незамінна в сучасних складах, супермаркетах, логістичних центрах, промислових цехах і на будівельних майданчиках для навантаження і розвантаження, перевантаження і підйому, транспортування і штабелювання різноманітних вантажів в межах виробничої території.

Головними перевагами вилочних автонавантажувачів АВД 30 Т-3Н і АВД 30 Т-4,5Н виступають ергономічна кабіна відкритого типу і зручне сидіння, які забезпечують оператору комфортні умови для роботи, тим самим знижуючи втому і підвищуючи продуктивність праці під час вантажно-розвантажувальних робіт. Крім цього, використання високоякісних компонентів, а також ефективної системи охолодження та фільтрації, простота і надійність конструкції, легкий доступ до будь-яких вузлів і агрегатів, захист від попадання бруду, води, сторонніх предметів у вузли і агрегати навантажувача, забезпечує надійну роботу навантажувачів, знижує ризик незапланованих простоїв і суттєво зменшує витрати на ремонт.

 

Вилочні навантажувачі торгової марки "ДТЗ" давно відомі по всій території України і характеризуються бездоганною репутацією завдяки своїй високій надійності і якості, привабливій ціні серед спецтехніки. Автонавантажувачі АВД30Т-3Н і АВД30Т-4,5Н вантажопідйомністю до 3 тон, в яких вдалося поєднати комфорт, чудову зручність управління і високу продуктивність, що можна підтвердити невпинним зростанням задоволених клієнтів.

вгору